Büyükçekmece Belediyesi, beslenme desteği kapsamında malzeme alımı için açık ihale düzenliyor. İhale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19. maddesine göre gerçekleştirilecek. İhale Kayıt Numarası (İKN) 2026/1346358 olan bu süreç, 18 Ağustos 2026 tarihinde saat 14:00'te Büyükçekmece Belediyesi C Blok 2. Kat Avrupa Konseyi Toplantı Salonu'nda yapılacak. İlgilenenler, ihale dokümanlarını https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ adresinden inceleyebilir ve indirebilir. İhaleye konu olan malzeme alımı, 14 kalemden oluşan çeşitli gıda malzemelerini kapsıyor. Bu malzemeler arasında 81.000 adet süt, 8.100 koli yumurta, 8.100 paket susamlı galeta, 32.400 adet üçgen peynir, 16.200'er adet piknik beyaz peynir, krem peynir ve labne peynir, 32.400 adet çam balı, 16.200'er adet tahin pekmez (karışık), vişne ve çilek reçeli, 4.000 kg armut, 6.000'er kg mandalina ve elma bulunuyor. Ayrıntılı bilgilere, EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içindeki idari şartnameden ulaşılabilir. Malzemelerin teslimatı, idare deposuna veya Büyükçekmece Belediyesi sınırları içinde idarece gösterilecek herhangi bir noktaya yapılacak. Teslimatlar, idarenin isteği doğrultusunda iki haftada bir Cuma günleri, toplamda 10 günlük ihtiyacı karşılayacak şekilde gerçekleştirilecek. İşe 10 Eylül 2026 tarihinde başlanacak ve 31 Aralık 2026 tarihine kadar peyderpey teslimatlar tamamlanacak. İşin, her hâlükârda 31 Aralık 2026 tarihine kadar bitirilmesi planlanıyor. Bu ihale, belediyenin sosyal hizmetler alanındaki önemli projelerinden biri olarak öne çıkıyor.
Büyükçekmece Belediyesi'nden Beslenme Desteği İhalesi
Büyükçekmece Belediyesi, beslenme desteği için malzeme alım ihalesi düzenliyor. İhale 18 Ağustos 2026'da yapılacak.

















